Гидроизоляция монолитного подвалаКожен майстер знає, що правильна гідроізоляція монолітного підвалу – основа довговічності всієї будівлі. Тому варто приділити особливу увагу вибору способу гідроізоляції підвалу і застосовуваних для цього матеріалів.

Найпоширенішими сьогодні є три основних способи гідроізоляції монолітного підвалу:

- добавки в бетон;

- проникаюча гідроізоляція;

- обмазувальна гідроізоляція.

Застосування спеціальних добавок на етапі заливки бетону – самий простий і зручний спосіб захисту монолітного підвалу. У цьому випадку варто застосовувати такі добавки як РЕМСТРИМ РДП, що підвищують водонепроникність бетону і стійкість до хімічного впливу. А захищати холодні шви і примикання найкраще з допомогою герметизуючого полімерного профілю ПЛУГ або бентонитового джгута Гідростоп, що захищають підвал від надлишку вологи. Якщо при заливці бетону не вдалося здійснити гідроізоляцію підвалу, варто застосувати обмазувальну або проникаючу гідроізоляцію.

Правильним рішенням в такій ситуації буде нанесення на всі стики і примикання замазати ремонтної суміші РЕМСТРИМ-Т і обробка всієї внутрішньої поверхні бетону проникаючою гідроізоляцією СТРИМСМЕСЬ. Або ж отримати обмазувальну гідроізоляцію: на поверхню нанести праймер-основу для нанесення гідроізоляційних мастик. Для мастик на водній основі – праймер Dysperbit Grunt, а на основі розчинника – ґрунтовку Izobit BR, а потім закріпити ефект, використовуючи в першому випадку мастику Styrbit 2000, а в другому – Izobit DK, Askowil.

Застосовуючи один з описаних способів гідроізоляції монолітного підвалу, Ви на довгі роки захистіть будь споруду від згубного впливу вологи. Щоб купити всі необхідні матеріали, Вам достатньо зробити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.

Добавка в бетон РЕМСТРИМ РДП Проникающая гидроизоляция  СТРИМСМЕСЬ