Канализационный трап

Сучасні архітектурні та дизайнерські рішення дозволяють створювати самі сміливі будови і конструкції, оснащені системами водовідведення. Але питання, як правильно вибрати і купити трап, що підходить для кожного конкретного випадку, залишається актуальним.

Каналізаційний трап – це важливий елемент системи збору та відведення води в приміщеннях і на присадибних ділянках. Від вигляду і функціональних особливостей трапа залежить ефективність роботи всієї каналізації, грамотна захист від неприємного запаху і комфортне перебування в приміщеннях, оснащених системами водовідведення. Корпус трапа виготовляється зі стійкого поліпропілену, адаптованого до температурних перепадів. А матеріал решітки може змінюватись за бажанням замовника.

В залежності від вимог всієї системи водовідведення, можна встановити горизонтальний або вертикальний трап, з сухим або мокрим затвором, вибравши матеріал решітки каналізаційного трапа у відповідності з передбачуваними навантаженнями – чавунну решітку, пластикову сітку або решітку з нержавіючої сталі.

У нас Ви можете купити трап в зібраному вигляді, укомплектований і готовий до установки і експлуатації. Для того, щоб замовити каналізаційні трапи, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Канализационный трапКанализационный трап