Ремонт – це завжди випробування на міцність і не лише Ваших нервів, але і матеріалів, що застосовуються для створення затишку і комфорту в будинку.

Якщо потрібно поклеїти шпалери, нанести штукатурку або пофарбувати стіни – відмінним рішенням для підготовки підстави стіни буде малярний стеклохолст. Завдяки своїй міцності і щільності стеклохолст-павутинка надійно прилягає до основи стіни, створюючи рівномірну основу для нанесення оздоблювального покриття. Склохолст забезпечує мікро-армування стін і стелі, запобігає утворенню тріщин і розростання вже існуючих, компенсує дрібні дефекти поверхні і забезпечує міцне зчеплення стіни і фінішного покриття.

Малярний стеклохолст має ряд істотних переваг, які роблять його незамінним під час ремонту в житлових, медичних і офісних приміщеннях:

- міцність і зносостійкість;

- пожежостійкість;

- паропроникність;

- екологічна чистота матеріалу;

- простота поклейки;

- захист від розвитку тріщин.

Всі ці експлуатаційні якості, а також широкий асортимент склополотна дозволяють зробити ремонт швидко, якісно і надовго. Щоб купити цей матеріал, Вам достатньо зробити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.