Полотно из вспененного полиэтиленаПолотно зі спіненого поліетилену – зручна і практична підкладка під всі види підлогового покриття, надійний теплоізоляційний матеріал, а так само засіб для пароізоляції і гідроізоляції.

Спінений поліетилен – це високоякісний ізоляційний матеріал, простий у застосуванні і зручний для транспортування. Пінополіетилен стійкий до агресивного впливу зовнішнього середовища, температурних перепадів і підвищеної вологості. Єдине, на що варто звернути увагу при експлуатації полотна спіненого поліетилену – це правильна порізка матеріалу.

Щоб спростити застосування спіненого поліетилену і зробити процес ізоляції зручним, інтернет магазин «Буддлея» пропонує послугу порізки полотна з спіненого поліетилену відповідно з кожним конкретним замовленням.

При замовленні полотна зі спіненого поліетилену (підкладки), ламінованого полотна ППЕ та фольгованого полотна ППЕ, можна замовити порізку матеріалу кратну 5м2 або 10м2. Вартість послуги порізки залежить від кількості обраного матріала і уточнюється при оформленні замовлення.

Спінений поліетилен – це вигідне рішення для ізоляції споруди на всіх етапах будівництва. Щоб купити цей матеріал, Вам достатньо зробити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.

Полотно из вспененного полиэтилена фольгированное Полотно из вспененного полиэтилена ламинированное