Гранулированное пеностекло Гранульоване піноскло – екологічно чистий, безпечний і зручний спосіб утеплення і теплоізоляції житлових, офісних і промислових будівель. Завдяки своїй легкості і простоті у застосуванні піноскло сьогодні – це надійний і перевірений матеріал, активно застосовується для захисту приміщень від тепловтрат. А так само полегшення збірних бетонних конструкцій шляхом заміни частини цементу піносклом різної фракції.

Гранульоване піноскло ефективно працює як утеплювач, значно перевищуючи показники корисної дії інших ізоляційних матеріалів. Піноскло стійка до гниття і надлишкової вологи, не деформується від пересихання і зміни температури, не втрачає початкових обсягів і служить протягом 50 років. Засинаючи гранульоване піноскло у проміжки між стінами, зведеними колодязної кладки, забезпечується грамотна ізоляційна подушка, створює тепло і комфорт в будинку. А утеплена з допомогою гранульованого піноскла покрівля захисти всі будівлю від промерзання під час морозів і вітрів і від промокання при опадах.

Гранульоване піноскло легко застосовується, довго і надійно працює і захищає затишок у Вашому домі всупереч усім погодних та природних явищ. Щоб купити цей матеріал, Вам достатньо зробити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.

Гранулированное пеностекло  Гранулированное пеностекло