Fibertex геотекстиль від бур'янів (WeedSeal) 1х25м
Fibertex геотекстиль від бур'янів (WeedSeal) 1х25м Fibertex геотекстиль від бур'янів (WeedSeal) 1х25м Fibertex геотекстиль від бур'янів (WeedSeal) 1х25м Fibertex геотекстиль від бур'янів (WeedSeal) 1х25м
  • Код товара: 100005065
Fibertex WeedSeal – міцне полотно для створення якісного дренажного шару і захист від зростання бур'янів на клумбах, грядках і альпійських гірках
минимальный заказ — 25 м2 ( 888 грн )
Есть в наличии
- +
35.52 грн / м2

Fibertex WeedSeal – геотекстильне полотно виготовлене з 100% поліпропілену.

Матеріал використовують для створення штучних фільтраційних і дренажних систем, захисту від зростання бур'янів на клумбах, грядках і альпійських гірках.
Полотно відмінно підходить для вирощування сільськогосподарських культур, адже це надійний захист рослин від бур'янів, заморозків, снігу, посухи та сильних поривів вітру.
Геотекстиль Fibertex WeedSeal має високу міцність та еластичність, завдяки чому дренажний шар стійкий до механічних навантажень, зберігає міцність і цілісність протягом необмеженого періоду.
Матеріал не гниє, не розкладається і не псується від постійного контакту з водою. Геотекстиль не схильний пошкодження гризунами чи комахами.

Виробник: Чехія.
Колір: чорний.
Параметри рулону: ширина 1м, довжина 25 пог.м.
Щільність: 100гр/м2.

Продається кратно рулону.

Характеристики

Ширина 1 м
Довжина 25 м
Щільність 100 г/м. кв
Колір чорний

Подовження %

50