Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт
Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт Скоба якірна Sanpol під степлер 1000 шт
  • Код товара: 100000046
Скоба якірна Sanpol – оптимальний кріплення для труб теплої водяної підлоги. Надійно фіксує трубу до теплоізоляційного шару.
минимальный заказ — 1 м2 ( 420 грн )
Есть в наличии
- +
420 грн / м2

Скоба якірна Sanpol – оптимальний кріплення для труб теплої водяної підлоги. Надійно фіксує трубу до теплоізоляційного шару.

Скоба якірна Sanpol – надійно кріпить трубу будь-якого діаметру до теплоізоляційних матів. Це зручний і простий спосіб кріплення, що особливо актуально в місцях вигину труби і при близькому розташуванні труб. Інтервал між скобами може змінюватися залежно від завдань, що дуже зручно при монтажі. Якірна скоба виготовлена з високоміцного матеріалу, стійкого до високих температур і температурних перепадів.

Скоба якірна під степлер упакована в пластини з скоб, які просто вставити в степлер і зручно використовувати.

Для того, щоб замовити скобу якірну Sanpol під степлер, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Характеристики

Колір:

Червоний

Витрата скоби:

2 шт./м. п. труби

Діаметри труб:

16 мм; 20 мм

Упаковка:

1000 шт. (блоки по 20 шт.)