Поліефірне волокно ЕКО '
Поліефірне волокно ЕКО '
  • Код товара: 100000286
Полотно поліефірне – сучасний негорючий экоутеплитель на основі поліефірного органічного волокна. Виготовляється за технологією, що застосовується у виробництві нетканих матеріалів, які використовуються в якості утеплювальній підкладки для одягу та постелі.
минимальный заказ — 36 м. кв. ( 4428 грн )
Есть в наличии
- +
123 грн / м. кв.

Поліефірний ЕКО утеплювач - це інноваційний матеріал у сфері будівництва проведений без додавання клейких речовин і шкідливих речовин з антиалергенного поліефірного волокна методом термоскріплення.

Экоутеплитель характеризується низьким коефіцієнтом теплопровідності і високим коефіцієнтом звукопоглинання (від 0,8 до 0,95). Це гіпоалергенний утеплювач, тому персоналу монтажних служб з ним можна працювати без захисних засобів. Матеріал має дуже легку вагу, завдяки чому будівельна конструкція ніколи не буде перевантажена.

Поліефірне полотно можна використовувати повторно після демонтажу. Щоб матеріал ефективно працював, його необхідно захищати супердифузійної мембраною.

Найвищі показники демонструють серії «Преміум» і «Ультра», бюджетний варіант – «Лайт» і «Стандарт».

Поліефірний ЕКО утеплювач використовується як теплоізоляційний і звукоізоляційний матеріал.

Матеріали для утеплення будинку традиційно створюються на основі пінополістиролу, скловолокна, базальтового волокна і мінеральної вати. Ось тут-то і починаються численні проблеми при укладанні утеплювача на підлогу і стіни. Скловата й мінеральна вата незручні в роботі (колеться, може заподіяти неабиякий шкоду органів дихання та зору, шкірним покривом, тут без маски і рукавиць не обійтися). Мінеральна вата і скловата містять фенолформальдегідні з'єднання – про екологічну безпеку можна забути.

На 100% безпечний для людини і навколишнього середовища. Він не виділяє їдкого пилу, що викликає роздратування. При монтажі не потрібно використання засобів індивідуального захисту (рукавички, маска, респіратор). Не є середовищем, придатної для розмноження грибків (цвілі) та інших мікроорганізмів, завдяки міцній структурі не розпадається при монтажі на дрібні клаптики, не придатні для подальшого використання. Практично не вбирає вологу, що зберігає теплоізоляційні властивості і збільшує термін служби примикають матеріалів.

Щоб замовити поліефірне волокно, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Характеристики

Поверхнева щільність:

1000 г/м2

Ширина рулону:

1,2 м

Намотування:

6 м. п.

Об'ємна щільність під тиском 0,02 кПа:

10 кг/м3

Сорбційна вологість:

0,2 %

Пружність:

94 %

Відносне подовження при розриві:

- вздовж

- поперек

 

90 %

97 %

Лінійна температурна усадка при 150 °С:

- вздовж

- поперек

 

Відсутній

Відсутній

Лінійна температурна усадка при 180 °С:

- вздовж

- поперек

 

5 %

10 %

Сумарний тепловий опір:

2,17 м2∙К/Вт

Коефіцієнт теплопровідності:

0,037 Вт/(м∙К)

Застосування:

Як наповнювач каркасних конструкцій; теплоізоляція в більш холодних температурних зонах; утеплення під обшивку, підлог по лагам, скатної покрівлі.