Поліетиленова плівка (рукав) 1500мм*80мкм
Поліетиленова плівка (рукав) 1500мм*80мкм Поліетиленова плівка (рукав) 1500мм*80мкм Поліетиленова плівка (рукав) 1500мм*80мкм
  • Код товара: 100000092
Плівка поліетиленова – незамінний матеріал в будівництві, сільському господарстві, виробництві, для упаковки і т. д. Переваги плівки – екологічність, морозостійкість, дешевизна, водонепроникність і багатофункціональність.
минимальный заказ — 300 м2 ( 918 грн )
Есть в наличии
- +
3.06 грн / м2

Плівка поліетиленова 80мкм

Вторинна поліетиленова плівка має високу міцність на розрив, може використовуватися при температурах від -50 до 60, застосовується в будівництві: за тепло-, гідроізоляції покрівлі, стін, підвальних і горищних приміщень, вітрозахисту, внутрішній обробці, для мішків під будівельне сміття, як захист фундаменту. Також вторинна плівка широко застосовується в сільському господарстві та меліорації. Низька ціна плівки пояснюється невеликими витратами на її виробництво, а єдине відміну від первинної поліетиленової плівки – ступінь світлопропускання нижче. У будівництві вторинка незамінний помічник. І саме тому її називають будівельної. Вторинна плівка - це вигідне рішення для безлічі побутових завдань. Перевага, що варто відзначити - будівельна плівка підходить для багаторазового використання, що підвищує її цінність і економить Ваші гроші.

Для того, щоб придбати вторинну поліетиленову плівку, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Характеристики

Товщина (мкм)

80

Ширина (м)

рукав 1,5 м

Намотування (м. п.)

100

Намотування (м. кв)

300

Вага рулону (кг)

23-28