Полотно ППЕ фольг. 2 мм з липким шаром
Полотно ППЕ фольг. 2 мм з липким шаром
  • Код товара: 100000172
Полотно фольговані з спіненого поліетилену – незамінний матеріал для теплоізоляції і звукоізоляції в приміщеннях з високими температурами. Завдяки відбиває кулі з фольги, полотно фольговані часто використовують для ізоляції саун, лазень, парилок і спа-салонів, а також для утеплення повітроводів та систем гарячого водопостачання.
минимальный заказ — 50 м ( 1905 грн )
Есть в наличии
- +
38.1 грн / м

Полотно фольговані з спіненого поліетилену – незамінний матеріал для теплоізоляції і звукоізоляції в приміщеннях з високими температурами. Завдяки відбиває кулі з фольги, полотно фольговані часто використовують для ізоляції саун, лазень, парилок і спа-салонів, а також для утеплення повітроводів та систем гарячого водопостачання. Також полотно фольговані відмінно поглинає вібрації та виробничі шуми, завдяки чому його застосовують при ізоляції промислових цехів, металевого обладнання та різних трубопроводів. А липкий шар призначений для більш зручного кріплення полотна до вертикальної поверхні, клейовий шар має гарну адгезію до більшості матеріалів – дерево, метал, бетон, пластик, цемент, гіпс і іншим. У нас Ви можете купити полотно фольговані товщиною від 2 мм

Щоб замовити полотно фольговані з спіненого поліетилену з липким шаром, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.