Полотно ППЕ фольг. 8 мм з липким шаром
Полотно ППЕ фольг. 8 мм з липким шаром
  • Код товара: 100000183
Полотно фольговані з спіненого поліетилену – незамінний матеріал для теплоізоляції і звукоізоляції в приміщеннях з високими температурами. Завдяки відбиває кулі з фольги, полотно фольговані часто використовують для ізоляції саун, лазень, парилок і спа-салонів, а також для утеплення повітроводів та систем гарячого водопостачання.
минимальный заказ — 50 м ( 2391 грн )
Есть в наличии
- +
47.82 грн / м

Полотно фольговані з спіненого поліетилену – незамінний матеріал для теплоізоляції і звукоізоляції в приміщеннях з високими температурами. Завдяки відбиває кулі з фольги, полотно фольговані часто використовують для ізоляції саун, лазень, парилок і спа-салонів, а також для утеплення повітроводів та систем гарячого водопостачання. Також полотно фольговані відмінно поглинає вібрації та виробничі шуми, завдяки чому його застосовують при ізоляції промислових цехів, металевого обладнання та різних трубопроводів. А липкий шар призначений для більш зручного кріплення полотна до вертикальної поверхні, клейовий шар має гарну адгезію до більшості матеріалів – дерево, метал, бетон, пластик, цемент, гіпс і іншим. Фольгований спінений поліетилен відповідає санітарним нормам, екологічно чистий, простий і зручний у монтажі, довговічний, має відбивну здатність до 95% і невисоку ціну.

Для того, щоб придбати полотно ППЕ фольговані 8 мм, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.