Профіль Про-образний (для скла) 27*35*8 мм
Профіль Про-образний (для скла) 27*35*8 мм Профіль Про-образний (для скла) 27*35*8 мм Профіль Про-образний (для скла) 27*35*8 мм
  • Код товара: 100000221
Профіль з пінополіетилену – сучасний матеріал для упаковки торців м'яких та корпусних меблів, скла, дзеркал, картин, електротоварів та інших предметів, що потребують захисту при перевезенні.
минимальный заказ — 2 м. п. ( 6.72 грн )
Есть в наличии
- +
3.36 грн / м. п.

Профіль з пінополіетилену Про-подібний 27*35*8 мм

Профіль з пінополіетилену – сучасним імпормісячний матеріал для упаковки торців м'яких та корпусних меблів, скла, дзеркал, картин, електротоварів та інших предметів, що потребують захисту при перевезенні. Профілю не вимагають додаткової порізки, зручні у використанні, не токсичні, мають вологовідштовхувальні властивості. В асортименті інтернет-магазину профілю зі спіненого поліетилену представлені такими видами: П-подібний, для максимального захисту торців товарів; L-подібний, для надійного захисту кутів; О-образний – для забезпечення цілісності дзеркал, стекол, картин.

Для того, щоб придбати профиль з пінополіетилену, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.