Новинка
Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl
Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl Душовий гарнітур TESKA Niagara System SmartControl
  • Код товара: 100005089
Душовий гарнітур Niagara поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн.
Артикул


минимальный заказ — 0 шт. ( 9100 грн )
Есть в наличии
- +
9100 грн / шт.

Душова стійка Niagara – елемент сучасної ванної кімнати. Вона зручна і функціональна. Могжет бути розміщена в душовій кабіні або стати ергономічним доповненням ванни.

Даний набір складається з: верхнього душу, ручної лійки, душової штанги з утримувачем для душу, душового шланга, і душової панелі зі змішувачем і вбудованим в неї краном.

Управління системою дуже просте. Для зміни сили потоку води і її температури використовуйте вентиль розміщений на душової панелі. Система має три режими подачі води: кран, верхній душ, ручна лійка. Перевага даного комплекту в тому, що він включає в себе функцію SmartControl. Що це означає? Ви можете використовувати одночасно 2 чи 3 режиму. Для цього просто натисніть на потрібні кнопки, для того що б вимкнути якийсь із режимів, натисніть на кнопку ще раз.

Кульовий шарнір який йде в комплекті з верхнім душем дозволять змінювати кут його нахилу. Виготовлений він з АВС пластика, а форсунки з медичного силікону.

Душова штанга і кронштейн для верхнього душу виготовлені з латуні і покриті хромом. Штанга має пластиковий тримач для ручного душу, висоту якого можна регулювати за допомогою кнопки.

Душовий шланг з полімеру з захистом від залому і антибактеріальним покриттям. Має в комплекті обертаються гайки і ущільнювальні гумки.

Ручна лійка виготовлена з міцного пластику АВС, а форсунки з силікону.

Душова панель і кран на ній виготовлені з латуні. Зовнішня частина виконана з міцного загартованого скла білого кольору.

Набір має стильний зовнішній вигляд за рахунок поєднання в ньому двох кольорів: білого загартованого скла душової панелі і хромового кольору інших комплектуючих набору.

 


 

 

Характеристики

Тип: душова гарнітура

Комплектація: ручна лійка AKS-040, верхній душ AKS-035, кронштейн для верхнього душу, душова штанга з утримувачем для душу, душовий шланг AKS-040, душова панель зі змішувачем і перемикаючий вентиль, інструкція по монтажу.

Призначення змішувача для душу/ванни

Діаметр ручної лійки: 12см

Ручна лійка: 1 режим

Верхній душ: 1 режим

Довжина крана: 12см

Витрата води: 16л/хв

Діаметр верхнього душу: 22*36

Довжина шланга: 1,5 м

Довжина кронштейна: 30см

Матеріал: Латунь Пластик (АВС)

Колір: хром

Вага: 8кг.

Гарантія: 3 роки

Країна виробник: Туреччина

Другие товары в категории Сантехніка