Склохолст Sanpol-40, 1м*10 м. п. (40 г/м2)
Склохолст Sanpol-40, 1м*10 м. п. (40 г/м2) Склохолст Sanpol-40, 1м*10 м. п. (40 г/м2)
  • Код товара: 100000110
Склохолст - універсальний матеріал для вирівнювання і зміцнення поверхонь. Служить зручною основою для подальшого нанесення штукатурки або фарби, перешкоджає появі мікротріщин, усуває відколи, вм'ятини, нерівності. Склохолст застосовується як для стелі, так і для стін, однаково ефективно зміцнює всі поверхні і створює ідеальну поверхню для внутрішньої обробки.
минимальный заказ — 1 р ( 54 грн )
Есть в наличии
- +
54 грн / р

Склохолст 40 г/м. кв

Склохолст 40 г/м. кв - зміцнюючий і вирівнюючий матеріал, що виготовляється з скловолоконних ниток методом пресування. Склохолст вільно пропускає повітря, вологу і пар, тим самим запобігаючи появі грибка і цвілі. Застосовується для армування стін і стелі, захисту від розтріскування, вирівнювання поверхні. Склохолст – екологічно чистий матеріал. Може застосовуватися в медичних установах, лабораторіях та інших приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти і стерильності.

Для роботи зі скловолокном не потрібні спеціальні навички та особливі зусилля, він клеїться на поверхню точно також, як і звичайні шпалери, встик, тільки для цього застосовується спеціальний клей. Склохолст можна наносити на будь-яку поверхню: дерев'яну, бетонну, цегляну, пластикову або металеву.

Переваги склополотна: негорючий, не просто не запалюється, а й перешкоджає подальшому горінню; стійкість до зношування , в приміщеннях з великою прохідністю людей зберігає цілісність стін; зміцнюючий матеріал, може використовуватися як армуюча добавка в бетон; пропускає вологу, пар, дозволяє поверхні дихати, що запобігає появі цвілі і грибка.

Для того, щоб придбати стеклохолст, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Характеристики

Щільність 40 г/м. кв.
Ширина рулону 1 м
Намотування 10 м
Колір білий