Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів)
Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів) Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів) Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів) Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів) Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів) Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів)
  • Код товара: 100001054
Каналізаційні трапи з дизайнерськими гратами – це оптимальне поєднання естетичності, надійності і практичності. Маючи оригінальний зовнішній вигляд, дизайнерські решітки одночасно доповнюють інтер'єр і забезпечують своєчасний відвід великої кількості води.
минимальный заказ — 1 шт ( 499 грн )
Есть в наличии
- +
499 грн / шт

Трап Sanpol 50-100 гориз. GEO (з гідрозатворів)

Дизайнерські решітки для каналізаційних трапів – це оптимальне поєднання естетичності, надійності і практичності. Маючи оригінальний зовнішній вигляд, дизайнерські решітки одночасно доповнюють інтер'єр і забезпечують своєчасний відвід великої кількості води. Дизайнерські решітки з нержавіючої сталі стійкі до зношування і інтенсивного використання, що забезпечує тривалість періоду експлуатації.

Комплектація:
• корпус трапа з міцного матеріалу ПП;

• гідрозатвор;

• нержавіюча дизайнерська решітка.

Гідрозатвор для каналізаційних трапів встановлюється в тих будівлях, де передбачено регулярне використання систем водовідведення. Гідрозатвор складається із зігнутої труби, наповненою водою для поглинання каналізаційних газів. Підтримка певного рівня води в сифоні працює в якості замку. Гідрозатвор надійний і довговічний завдяки своїй простій конструкції та відсутності дрібних деталей. Найбільш ефективний в опалювальних приміщеннях з регулярним водовідведенням.

Монтаж трапа з дизайнерської решіткою з нержавіючої сталі:

- випускний патрубок трапа призначений для з'єднання з будь-каналізаційної розтрубного трубою;

- в корпус трапа вставляється ковпачок гідрозатвори;

- перед тим як ввести трап в експлуатацію, в підрамник встановлюється решітка з нержавіючої сталі.

Для того, щоб придбати трап з дизайнерської решіткою з нержавіючої сталі, Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 15 хвилин.

Характеристики

Довжина: 10 см;

Ширина: 10 см;

Монтажна висота: 7,8 см;

Випуск: DN 50;

Сифон: гідрозатвор;

Матеріал: поліпропілен;

Матеріал дизайнерської решітки: нержавіюча сталь;

Експлуатаційний термін: не менше 50 років;

Максимальне навантаження: не більше 300 кг;

Температура рідини: не більше 100°С;

Пропускна здатність, л/с: 0,8 л.